Tomaszowski Dom Kultury

Koncert piosenki patriotycznej "Warto być Polakiem".

19.11.2023 r.  godzina 16:00 Koncert patriotyczny w wykonaniu Kapeli Turobińskiej

                      godzina 17:00 Projekcja filmu "Kbos ocalić od zapomnienia"  
(szczegóły na plakacie)

 

Więcej aktualności

 • "Hamlet na sprzedaż"

  Teatr im. Juliusza Osterwy przygotował kolejną sztukę, którą obejrzeć mogą Państwo oczywiście w Tomaszowskim Domu Kultury już 23 lutego o godzinie 18:00. Bilety do nabycia w kasie TDK.
 • 69. OKR

  Tomaszowski Dom Kultury zachęca uczniów szkół ponadpodstawowych, studentów oraz osoby dorosłe do udziału w powiatowych eliminacjach 69. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Karty zgłoszeniowe wypełnione komputerowo oraz oświadczenia należy złożyć w sekretariacie TDK lub wysłać mailem na adres konkurs@tomaszowskidomkultury.pl do 13 marca 2024. Kontakt z instruktorem...
 • Ferie w Tomaszowskim Domu Kultury

  Ferie w Tomaszowie Lubelskim. Koniecznie z Tomaszowskim Domem Kultury. Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci i młodzież. Zapisy pod numerem telefonu (84)664-44-51 lub w sekretariacie TDK UWAGA! ZAPISY OD WTORKU, 22.01.2024 r.
 • Królewski Balet klasyczny : "Jezioro Łabędzie"

  Ponieważ widowisko baletowe "Dziadek do orzechów" cieszył się niezwykłym zainteresowaniem, już dziś zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na spektakl "Jezioro Łabędzie" w wykonaniu Królewskiego Baletu Klasycznego z Poznania, który odbędzie się 13 marca tego roku. Szczegóły na plakatach.
 • "Dziadek do orzechów" na scenie Tomaszowskiego Domu Kultury

  11 stycznia 2024 roku na długo zapadnie w naszej pamięci. "Dziadek do orzechów" w wykonaniu Królewskiego Baletu Klasycznego z Poznania zachwycił mieszkańców nie tylko Tomaszowa, ale także Zamościa, Krasnobrodu i okolic, których mieliśmy przyjemność gościć w Tomaszowskim Domu Kultury. 
 • "Dziadek do orzechów" dla Tomaszowskich szkół

  "Dziadek do orzechów" to wyjątkowy spektakl, którego widzami wieczorem będą dorośli mieszkańcy naszego miasta. Jednak już przed południem młodsi widzowie, uczniowie tomaszowskich szkół mogli obejrzeć to przepiękne widowisko. Aby tak zwana "kultura wysoka" stała się bardziej dostępna także dla najmłodszych...
 • "Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek"

  Serdecznie zapraszamy na Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się 19.01.2024 o godzinie 17. Wstęp oczywiście wolny. Chóry i zespoły zainteresowane wzięciem aktywnego udziału w przeglądzie zachęcamy do zapoznania się z regulaminem i wypełnienia karty zgłoszeń (linki wewnątrz postu).
Fudusze EU