• Zapraszamy
    Lwowska 72, 22-600 Tomaszów Lubelski
  • Wyślij e-mail
    sekretariat@tomaszowskidomkultury.pl
  • Zadzwoń
    (84) 664 44 51

POWIATOWY, MULTIMEDIALNY KONKURS RECYTATORSKI “ULUBIONE STROFY” ROZSTRZYGNIĘTY!

Gratulujemy recytatorom oraz instruktorom, którzy  przygotowali uczniów. Wkrótce poinformujemy na facebooku i stronie TDK o terminie  rozdania nagród i dyplomów.
(lista nagrodzonych wewnątrz artykułu).

 

POWIATOWY, MULTIMEDIALNY KONKURS RECYTATORSKI

“ULUBIONE STROFY” ROZSTRZYGNIĘTY!

             Nagroda główna – recytacja

  1. Barbara Podoba, SP 2 Tomaszów Lubelski

 Instruktor: Dorota Puźniak

  1. Filip Rachański, SP 1 Tomaszów Lubelski

Instruktor: Bożena Szacfajer

  1. Helena Piróg, SP 1 Tomaszów Lubelski

Instruktor: Ewelina Pleskacz

  1. Ksawery Czarnecki, SP Michalów

Instruktor: Joanna Piłat

  1. Mikołaj Fogelgesang, SP 1 Tomaszów Lubelski

Jolanta Fogelgesang

  1. Szymon Kłos, SP 3 Tomaszów Lubelski

       Instruktor: Elżbieta Skórzyńska

  1. Wiktor Nieścior, SP Łosiniec

Instruktor: Natalia Bondyra

  1. Oliwia Klee, SP Sabaudia

Instruktor: Marta Biszczad

             Nagroda główna – mini forma teatralna

  1. Amelia Majdanik, SP 2 Tomaszów Lubelski

Instruktor: Elżbieta Uchman

  1. Hubert Ciechaniewicz, SP 3 Tomaszów Lubelski

Instruktor: Elżbieta Skórzyńska

  1. Julia Maria Niewczas, SP 1 Tomaszów Lubelski

Instruktor: Ewelina Pleskacz

  1. Lena Wilczak, SP 3 Tomaszów Lubelski

Instruktor: Aneta Wilczak

  1. Magdalena Próchnicka, SP 1 Tomaszów Lubelski

Instruktor: Magdalena Krech

  1. Nikita Kozak, SP 1 Tomaszów Lubelski

Instruktor: Ewelina Pleskacz

  1. Maja Szabat, SP 3 Tomaszów Lubelski
    Instruktor: Marta Siry

 

              Nagroda – recytacja

 

  1. Aleksander Felek, SP 3 Tomaszów Lubelski

        Instruktor: Katarzyna Atalska

  1. Aleksanrda Kawalec, SP 1 Tomaszów Lubelski

        Instruktor: Ewelina Pleskacz

  1. Anna Kurylak, SP Michalów

         Instruktor: Joanna Piłat

  1. Antoni Bujara, SP Łosiniec

         Instruktor: Natalia Bondyra

  1. Emilia Warmińska, SP Sabaudia

        Instruktor: Marta Biszczad

  1. Gabriela Jędrzejewska, SP Szarowola

         Instruktor: Anna Romańczuk

  1. Gabriela Rachańska, SP 1 Tomaszów Lubelski

         Instruktor: Monika Piasecka

  1. Gabriela Stępora, SP 3 Tomaszów Lubelski

         Instruktor: Anna Zawadzka

  1. Iga Walczak, SP 3 Tomaszów Lubelski

         Instruktor: Aneta Wilczak

  1. Katarzyna Boruchowska, SP 3 Tomaszów Lubelski

         Instruktor: Monika Boruchowska

  1. Ksawery Białek, SP 3 Tomaszów Lubelski
    Instruktor: Marta Siry
  2. Laura Adamczuk, SP 3 Tomaszów Lubelski
    Instruktor: Monika Adamczuk
  3. Majta Wójtowicz, SP 1 Tomaszów Lubelski
    Instruktor: Monika Piasecka
  4. Patrycja Płachta, SP 1 Tomaszów Lubelski

         Instruktor: Ewelina Pleskacz

  1. Hanna Berlińska, SP Lubycza Królewska
    Instruktor: Agata Prociewicz

               Nagroda – mini forma teatralna

  1. Amelia Grabek, SP 3 Tomaszów Lubelski

        Instruktor: Elżbieta Skórzynska

  1. Gabriela Kudyk, SP Machnów Nowy

         Instruktor: Anna Brodowska

  1. Izabela Prus, SP 2 Tomaszów Lubelski

           Instruktor: Elżbieta Uchman

           Wyróżnienie

  1. Amelia Wlaź, SP Łosiniec

Instruktor: Natalia Bondyra

  1. Błażej Milczarek, SP Lubycza Królewska

Instruktor: Agata Prociewicz

  1. Daria Ferens, SP Sabaudia

Instruktor: Maria Biszczad

  1. Dawid Borowicz, SP Lubycza Królewska

Instruktor: Agata Prociewicz

  1. Gabriela Chromiec, SP 1 Tomaszów Lubelski

Instruktor: Ewelina Pleskacz

  1. Hanna Nizoł, SP 1 Tomaszów Lubelski

       Instruktor: Ewelina Pleskacz

  1. Karol Borowicz, SP Łosiniec

Instruktor: Natalia Bondyra

  1. Kasia Myszka, SP 1 Tomaszów Lubelski

Instruktor: Ewelina Pleskacz

  1. Lena Komadowska, SP Lubycza Królewska

Instruktor: Renata Woś

  1. Lena Krzaczyńska, SP 2 Tomaszów Lubelski

Instruktor: Marta Krzaczyńska

  1. Lena Mrozik, SP 3 Tomaszów Lubelski

Instruktor: Elżbieta Skórzyńska

  1. Maciej Rusin, SP 3 Tomaszów Lubelski

Instruktor: Marta Siry

  1. Maja Drej, SP Sabaudia

Instruktor: Maria Biszczad

  1. Marcelina Wałczyk, SP 2 Tomaszów Lubelski

Instruktor: Donata Żmuda

  1. Maria Lewko, SP Lubycza Królewska

Instruktor: Agata Prociewicz

  1. Michalina Kochan, SP 3 Tomaszów Lubelski

Instruktor: Marta Siry

  1. Michał Kudyba, SP Łosiniec

Instruktor: Natalia Bondyra

  1. Nataniel Zieliński, SP 1 Tomaszów Lubelski

Instruktor: Wioletta Zielińska

  1. Paulina Górnik, SP Łosiniec

Instruktor: Natalia Bondyra

  1. Wiktoria Zielińska, SP 2 Tomaszów Lubelski

Instruktor: Robert Zieliński

  1. Wojciech Sobczuk, SP Lubycza Królewska

Instruktor: brak

  1. Zuzanna Beńko, SP 3 Tomaszów Lubelski

Instruktor: Katarzyna Beńko

  1. Zuzanna Noworolnik, SP 1 Tomaszów Lubelski

Instruktor: Ewelina Pleskacz

  1. Agata Tytuła SP 3 Tomaszów Lubelski

Instruktor: Bożena Gajewska

  1. Dominika Truś, SP Typin

      Instruktor: Joanna Świderek

  1. Karolina Maciejko, SP Pasieki

     Instruktor: Joanna Świderek

  1. Wiktoria Adamczuk, SP Typin

     Instruktor: Joanna Świderek

Data dodania: 2021-06-08


Pozostałe wiadomości
POKAŻ NAM SWÓJ TOMASZÓW
Data dodania 2021-08-03
Nakręć filmik/teledysk związany z naszym miastem i prześlij go na  adres e-mail: tomaszowskidomkultury@gmail.com do 25 sierpnia!
Czekają na Was atrakcyjne nagrody! 
 
 
Czytaj więcej
Festiwal Turystyki Rowerowej "Roztocze bez granic"
Data dodania 2021-08-03
Serdecznie zapraszamy Państwa na PIKNIK RODZINNY w ramach Festiwalu Turystyki Rowerowej "Roztocze bez granic".
Ciekawe atrakcje będą czekać na Państwa 14 sierpnia o godzinie 17:30 w Parku Miejskim.
W miejscu pikniku znajduje się meta Rajdu "Odkrywamy Roztocze", na której będziemy dopingować uczestników.
"Patchwork dances vol.2"
Data dodania 2021-08-03

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Tomaszowa Lubelskiego i okolic, a także wszystkich przyjezdnych gości na koncert finałowy, który odbędzie się dnia 7 sierpnia 2021 roku o godzinie 18 w Tomaszowskim Dom Kultury. Na koncercie zobaczymy i usłyszymy tradycyjną muzykę i tańce wykonane przez grupy artystyczne z Hiszpanii(Asociación Brújula Intercultural), Grecji (4Youth), Rumunii (Doinita Dance Studio), Bułgarii (Türk Kültür Sanat ve Etkileşim Derneği) i Polski (Zespół Folklorystyczny "Roztocze") oraz wspólną choreografię wszystkich grup inspirowaną muzyką tradycyjną.

Czytaj więcej
Jarmark Ordynacki 2021
Data dodania 2021-07-23
W niedzielę 15 sierpnia na Stadionie Miejskim odbędzie się Jarmark Ordynacki. Tegoroczny Jarmark jest organizowany z okazji 400-lecia nadania prawa miejskiego miastu Tomaszów Lubelski.
 
 
Czytaj więcej
Turniej szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Tomaszów Lubelski
Data dodania 2021-07-08

Zapraszamy do udziału. (szczewgóły na plakacie)