Fudusze EU

Wieczór Kolęd Zespołu Folklorystycznego "Roztocze"

Ten bardzo trudny rok pomimo wszystko chcemy zakończyć wspólnie. Zaśpiewać kilka kolęd tak jak zawsze bywało - dla naszych dobroczyńców, przyjaciół i rodzin życząc wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego nowego Roku.

Data dodania: 2020-12-24


Pozostałe wiadomości
Z Konopnicką w roli głównej
Data dodania 2022-10-04

Z okazji obchodów Roku Marii Konopnickiej, 22 września w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Tomasza Zamoyskiego, odbyły się zajęcia poświęcone życiu i twórczości autorki „Roty”. Recytatorzy Koła Żywego Słowa czytali i analizowali wybrane utwory poetki. Prezentowali również scenki teatralne inspirowane biografią autorki oraz własnymi doświadczeniami z życia szkoły i rodziny.

Dworzec – rezygnacja Fundacja Banina
Data dodania 2022-09-27

Po wybuchu wojny w Ukrainie, słowo „uchodźca” zmieniło swoje znaczenie – z pejoratywnego na neutralne. Jednocześnie sposób traktowania zależy nie tylko od tego, na jakiej granicy znajdują się uchodźcy przybywający do Polski, ale także od tego, skąd pochodzą, jaką mają kulturę. Jak zmieniła się więc otwartość Polaków? Co dzieje się na dwóch sąsiednich granicach naszego kraju?

Czytaj więcej
Zaproszenie na "Rekonstrukcję historyczną bitew pod Tomaszowem Lubelskim".
Data dodania 2022-09-15

#WartoByćPolakiem #Lubelskie #RekonstrukcjaTomaszowLubelski Urząd Miasta Tomaszów Lubelski Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

Czytaj więcej
Relacja z "Rodzinnego Pikniku Europejskiego w Tomaszowie Lubelskim"
Data dodania 2022-09-15

Zapraszamy do obejrzenia relacji z "Rodzinnego Pikniku Europejskiego w Tomaszowie Lubelskim" który odbył się 3 września 2022 roku.

Czytaj więcej