Tomaszowski Dom Kultury

V Wojewódzki Konkurs na Palmę i Pisankę Wielkanocną.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców województwa lubelskiego do udziału
w V Wojewódzkim Konkursie na Palmę i Pisankę Wielkanocną.
Konkurs ma na celu popularyzację własnoręcznego tworzenia palm i
pisanek wielkanocnych. Szczegóły znajdują się w Regulaminie.
 
 
UWAGA: Wypełniona czytelnie karta zgłoszenia w wersji papierowej
(wydruk) powinna być dołączona wraz metryczką do pracy konkursowej.
Prace z całego powiatu tomaszowskiego należy złożyć w Tomaszowskim Domu Kultury do dnia 5.03.2024 wraz z wypełnionymi dokumentami.
Ustala się 4 kategorie konkursowe:
I. Pisanka wielkanocna wykonana techniką TRADYCYJNĄ
II. Pisanka wielkanocna wykonana techniką WSPÓŁCZESNĄ
III. Palma wielkanocna wykonana techniką TRADYCYJNĄ
IV. Palma wielkanocna wykonana techniką WSPÓŁCZESNĄ
W każdej z w/w kategorii konkursowych zostaną wytypowani laureaci w 3 podkategoriach wiekowych: a) dzieci do 10 lat b) dzieci i młodzież w wieku 11-17 lat c) dorośli 18 +
W Tomaszowskim Domu Kultury zostaną wytypowane trzy palmy i trzy pisanki, które wezmą udział w konkursie na etapie wojewódzkim.

Więcej aktualności

 • SCENA REDUTA: Spektakl "Jak płakać w miejscach publicznych"

  „Jeśli zastanawiacie się, czy nie powinniście iść do psychiatry, to prawdopodobnie powinniście. Dziwi was, że słynni komicy często chorują na depresję? Mnie dziwi raczej, że nie wszyscy ludzie z depresją zostają komikami. Nauczyliśmy się doprowadzać ludzi do ataków śmiechu opowiadaniem...
 • Koncert Bella Italia !

  Retro Boys w repertuarze wprost z półwyspu Apenińskiego. Szczegóły na plakacie.
 • Filharmonia Lubelska w Tomaszowskim Domu Kultury

  Długo wyczekiwany koncert Filharmonii Lubelskiej w Tomaszowie Lubelskim. Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie juz 16 marca o godzinie 18:00 Bilety do nabycia w kasie TDK.
 • "Hamlet na sprzedaż"

  Teatr im. Juliusza Osterwy przygotował kolejną sztukę, którą obejrzeć mogą Państwo oczywiście w Tomaszowskim Domu Kultury już 23 lutego o godzinie 18:00. Bilety do nabycia w kasie TDK.
 • 69. OKR

  Tomaszowski Dom Kultury zachęca uczniów szkół ponadpodstawowych, studentów oraz osoby dorosłe do udziału w powiatowych eliminacjach 69. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Karty zgłoszeniowe wypełnione komputerowo oraz oświadczenia należy złożyć w sekretariacie TDK lub wysłać mailem na adres konkurs@tomaszowskidomkultury.pl do 13 marca 2024. Kontakt z instruktorem...
 • Ferie w Tomaszowskim Domu Kultury

  Ferie w Tomaszowie Lubelskim. Koniecznie z Tomaszowskim Domem Kultury. Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci i młodzież. Zapisy pod numerem telefonu (84)664-44-51 lub w sekretariacie TDK UWAGA! ZAPISY OD WTORKU, 22.01.2024 r.
Fudusze EU